Кафедра германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/7

Переглянути

community.search.results.head

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Ескіз
    Документ
    Особливості підготовки майбутнього вчителя іноземної мови до організації розумової діяльності учнів
    (КОД, 2019) Божко, Наталія Василівна; Bozhko, Natalia
    (uk) Стаття присвячена вивченню особливостей підготовки майбутніх вчителів іноземної мови – безпосередніх організаторів розумової діяльності на уроці –до формування ефективної розумової діяльності учня. У статті також йдеться про систематичне спостереження вчителя на заняттях з іноземної мови. Такі поняття як професійно-педагогічна підготовка, моральні погляди, професійне самовиховання, спостереження, контроль результатів роботи учнів на уроках детально описуються та аналізуються. У статті розглядаються шляхи, які ведуть до досягнення успіху в навчанні та професійного підходу до викладання іноземної мови.
  • Ескіз
    Документ
    Сутність та зміст підготовки майбутнього вчителя іноземної мови до організації розумової діяльності учнів
    (КОД, 2018) Божко, Наталія Василівна; Божко, Наталья Васильевна; Bozhko, Natalia
    (uk) Стаття присвячена вивченню особливостей підготовки майбутніх вчителів іноземної мови — безпосередніх організаторів розумової діяльності на уроці — до формування ефективної розумової діяльності учня. У статті також йдеться про систематичне спостереження вчителя на заняттях з іноземної мови. Такі поняття як професійно-педагогічна підготовка, моральні погляди, професійне самовиховання, спостереження, контроль результатів роботи учнів на уроках детально описуються та аналізуються. У статті розглядаються шляхи, які ведуть до досягнення успіху в навчанні та професійного підходу до викладання іноземної мови.
  • Ескіз
    Документ
    Methodenfragen pädagogischer diagnostik und aspekte diagnostischen handelns
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2017) Bozhko, Natalia; Божко, Наталія Василівна
    (uk) У статті розглядаються методичні питання педагогічної діагностики та аспекти діагностичного управління. Також у статті йдеться просистематичне спостереження вчителя на заняттях з іноземної мови. Такі аспекти як порівняння, аналіз, спостереження, інтерпретація, контроль результатів роботи учнів на уроках детально описуються та аналізуються. У статті розглядаються шляхи, які ведуть до досягнення успіху в навчанні та професійного підходу до викладання.
  • Ескіз
    Документ
    Педагогічні умови формування підготовки майбутнього вчителя іноземної мови до організації розумової діяльності особистості
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2011) Божко, Наталія Василівна
    (uk) The formation of future foreign language teachers’ skills concerning the work of the development of pupils’ mental abilities is investigated in this article. The theoretical and practical pre-conditions of research of these abilities are analyzed.
  • Ескіз
    Документ
    Фахова підготовка сучасного вчителя іноземної мови до організації розумової діяльності особистості
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2014) Божко, Наталія Василівна
    (uk) У статті розглянуто формування умінь і навичок майбутніх вчителів іноземної мови до роботи з розвитку розумової діяльності учнів, проаналізовано теоретичні та практичні передумови дослідження розумової діяльності особистості.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив індивідуальних особливостей особистості на ефективність розвитку розумової діяльності
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2016) Божко, Наталія Василівна
    (uk) У статті розглядаються питання залежності формування знань від пізнавальних мотивів діяльності, проблеми вибору методів і прийомів у процесі навчання іноземним мовам, а також вплив індивідуальних особливостей на ефективність розумової діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Іншомовне середовище як умова професійної підготовки майбутнього вчителя іноземної мови до організації розумової діяльності
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2015) Божко, Наталія Василівна
    (uk) У статті розглядаються умови підготовки майбутнього вчителя іноземних мов, які сприяють організації розумової діяльності. Наведено результати наукових спостережень підготовки майбутніх учителів іноземних мов.
  • Ескіз
    Документ
    Міжособистісне спілкування в процесі підготовки майбутнього вчителя іноземної мови до організації розумової діяльності учнів
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2012) Божко, Наталія Василівна
    (UA) У статті обґрунтовується поняття міжособистісного спілкування. Виокремлено особливий тип комунікації – позиційне спілкування. Доведено, що індивідуальний стиль педагогічного спілкування визначається сукупністю індивідуально-типологічних особливостей соціально-психологічної взаємодії конкретного педагога із вихованцем.