Факультет фізичного виховання

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/64

Переглянути

community.search.results.head

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Ескіз
    Документ
    Досвід використання системи moodle під час вивчення дисципліни «Теорія і методика викладання плавання»
    (ХДАФК, 2019) Бабаліч, Вікторія Анатоліївна; Вabalich, Victoria
    (ua) У статті представлено можливості використання платформи дистанційного навчання Moodle у професійній підготовці фахівців з фізичного виховання та спорту під час вивчення спортивно-педагогічних дисциплін, зокрема «Теорія і методика викладання плавання». Автор показує структуру дисципліни та аналізує використані види діяльності та ресурси.
  • Ескіз
    Документ
    Професійна підготовка майбутніх учителів фізичної культури на заняттях зі спортивно-педагогічного вдосконалення
    (2018) Бабаліч, Вікторія Анатоліївна; Вabalich, Victoria
    (ua) Рівень підготовки майбутніх вчителів фізичної культури має відповідати сучасним вимогам загальноосвітньої школи, така необхідність спонукає нас до пошуку шляхів підвищення ефективності та якості їх професійного розвитку. У статті представлена методика та результати експерименту, щодо під-вищення професійної підготовки вчителів фізичної культури на заняттях спор-тивно-педагогічного вдосконалення (волейбол). Розроблено покроковий алго-ритм дій, що показує шляхи формування знань, умінь і навичок. Розкрито скла-дові змісту професійної підготовки, за якими визначали ефективність запрова-дженої методики. Дослідження передбачало посилення уваги щодо міждисциплінарної ін-теграції з метою підвищення якості оволодіння теоретичними знаннями, прак-тичними навичками для підготовки компетентного, конкурентоздатного фахів-ця фізичного виховання і спорту.
  • Ескіз
    Документ
    Формування професійних компетенцій у студентів факультету фізичного виховання
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2016) Шевченко, Ольга Володимирівна; Шевченко, Ольга Владимировна
    (uk) Стаття присвячена аналізу й обґрунтуванню основних професійних компетенцій майбутніх учителів фізичної культури. Завданнями дослідження є теоретичний аналіз досліджуваної проблеми, визначення компонентної структури та сутності поняття «професійна компетентність». В підготовці майбутніх учителів фізичної культури виокремлено чотири функціонально пов’язаних аспекти: мотиваційний, когнітивний, діяльнісно–операційний та особистісний.
  • Ескіз
    Документ
    Педагогічні основи формування готовності майбутніх учителів фізичної культури до позакласної роботи
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2013) Шевченко, Анастасія Олександрівна
    В статті здійснена спроба обґрунтування змісту формування професійної готовності у майбутніх учителів фізичної культури до позакласної роботи. Досліджено основні компоненти формування готовності до позакласної роботи.