Факультет математики, природничих наук та технологій

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/58

Переглянути

community.search.results.head

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Компетентний підхід при використанні пакету mathcad при підготовці майбутнього фахівця інженера-педагога з «комп’ютерних технологій»
    (РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2017) Гринь, Денис Васильович; Grin, Denis
    (ua) В статті обговорюються цілі, завдання, зміст процесу формування профоріенційної компетенції учнів в процесі вивчення середовища MathCAD підготовці майбутнього фахівця інженера-педагога з «комп’ютерних технологій», як перехідної ланки при програмуванні, що дасть змогу студентам на початку навчатись на більш простих для сприйняття та оволодіння програмними продуктами.
  • Ескіз
    Документ
    Компетентний підхід при використанні пакету mathcad при підготовці майбутнього фахівця інженера-педагога з «комп’ютерних технологій»
    (РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2017) Гринь, Денис Васильович; Grin, Denis; Гринь, Денис
    (ru) В статті обговорюються цілі, завдання, зміст процесу формування профоріенційної компетенції учнів в процесі вивчення середовища MathCAD підготовці майбутнього фахівця інженера-педагога з «комп’ютерних технологій», як перехідної ланки при програмуванні, що дасть змогу студентам на початку навчатись на більш простих для сприйняття та оволодіння програмними продуктами
  • Ескіз
    Документ
    Деякі аспекти дистанційного навчання майбутніх вчителів технологій з предмету обробка конструкційних матеріалів
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2016) Гринь, Денис Васильович; Гринь, Денис; Grin, Denis
    (uk) Анотація. Стаття присвячена впровадженню дистанційного навчанню в вищій школі при підготовці майбутніх вчителів технологій. В статті зроблено аналіз літератури авторів, щодо цієї теми. Проаналізовані підходи та принципи дистанційного навчання не тільки в Україні а й за її межами. Виокремленні аспекти розвитку та напрямки подальшого впровадження цього напрямку освіти, який знаходить все більше розвитку в Україні. Запропоновані варіанти активізації самостійної роботи майбутнього вчителя технології через активізацію пошуково-творчого підходу до навчання на прикладі технічного предмету обробка конструкційних матеріалів. Зроблені висновки згідно обробленого матеріалу та запропонованих варіанти подальшого розвитку таких ідей.