Кафедра германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/7

Переглянути

community.search.results.head

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Реформа орфографії німецької мови: написання слів разом та окремо
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2015) Хоменко, Тетяна Анатоліївна
    (uk) У статті розглядаються питання орфографії німецької мови. Характеризується один із важливих аспектів орфографічної реформи 1996р.: зміни у правилах написання німецьких слів разом та окремо, а саме сполучення іменників та дієслів, сполучення двох дієслів у різних формах, написання дієслова з прикметниками, дієприкметниками та прислівниками, випадки написання самостійних та службових частин мови в одному словосполученні. Обмірковується доцільність реформування правил окремого та злитого написання слів німецької мови.
  • Ескіз
    Документ
    Розвиток німецької орфографії у дореформений період
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2016) Хоменко, Тетяна Анатоліївна
    (uk) У статті розглядаються питання орфографії німецької мови. Окреслено етапи розвитку орфографії німецької мови у дореформений період, розглянуто основні риси кожного етапу. Проаналізовано вплив окремих особистостей на становлення німецької орфографії. Також характеризуються аспекти орфографічної реформи 1996 р. та її доцільність.
  • Ескіз
    Документ
    Реформування правопису великої та малої літери у сучасній німецькій мові
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2014) Хоменко, Тетяна Анатоліївна
    (uk) У статті розглядаються питання орфографії німецької мови. Характеризується один з важливих аспектів орфографічної реформи 1996 р.: зміни у правилах правопису, зокрема написання великої та малої літери на початку іменників, субстантивованих частин мови, займенникових звертань, порядкових та кількісних числівників, найвищого ступеню порівняння прикметників у групах слів та словосполученнях. Обмірковується доцільність реформування цих правил у німецької мови.