Факультет математики, природничих наук та технологій

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/58

Переглянути

community.search.results.head

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Документ
    Тополого-метричні властивості та оцінка географічного положення Кіровоградської області
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 1996) Кривульченко, Анатолій Іванович; Кривульченко, Неллі Миколаївна
  • Ескіз
    Документ
    Ландшафтна структура межиріччя Дніпро-Молочна
    (РВГ ІЦ КДПУ ім. В. Винниченка, 1999) Кривульченко, Анатолій Іванович
    (uk) Вивчено ландшафтну структуру одного з найстаріших зрошувальних масивів півдня України – Чаплинського. В статті подається інформаційна структура видів місцевостей регіону, типи малюнків геокомплексів (дифузний, переміжний, концентричний). Дифузний тип є специфічною особливістю досліджуваної території, що пов’язано з наявністю великої кількості степових блюдець і подів.
  • Ескіз
    Документ
    Фонд водосховищ Кіровоградської області, головні особливості та закономірності поширення
    (РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 1999) Кривульченко, Анатолій Іванович; Фоменко, Раїса Петрівна; Науменко, Наталя Вікторівна
    (uk) За басейновим принципом складено новий фонд водосховищ Кіровоградської області. Всього їх нараховується 85. Серед них є дуже великі (Кременчуцьке, Дніпродзержинське), невеликі та малі. Останні в області є домінуючими (73), їхня сукупна площа становить 50,5 кмг. Найбільша кількість водосховищ припадає на степові райони області – Новоукраїнський, Кіровоградський та Долинський.
  • Ескіз
    Документ
    Географія особливо небезпечних інфекційних захворювань в умовах Кіровоградської області
    (РВГ ІЦ КДПУ ім. В. Винниченка, 1999) Кривульченко, Анатолій Іванович; Чаплигіна, Галина Григорівна; Опрощенко, Ірина Миколаївна
    (uk) Особливо небезпечні інфекційні захворювання трапляються як в умовах України, так і на території Кіровоградської області. Такі захворювання мають певні просторово-часові закономірності поширення. Особливе занепокоєння викликає зростання в області захворюваності на туберкульоз та лептоспіроз, що авторам пов’язується з погіршенням екологічної ситуації та соціально-економічних умов населення.
  • Ескіз
    Документ
    Вихідні галогеохімічні дослідження степової зони України
    (1999) Кривульченко, Анатолій Іванович; Кривульченко, Анатолий Иванович
    Galogeochemical researches are researches of natural waters, solonetz-like in soils, solty in soil-grounds, precipitation’s and dust, landscape. Special thorough works, where salts are not a chief object o f research (some works of V. Dokuchaev, M. Sokolov, P. Zamorij) and special basis works where distribution of salts and their migration are a scientific object (works of V. Toporov. E. Burcser, G. Greenj) are initial galogeochemical researches.
  • Ескіз
    Документ
    Палеогеографічні особливості формування геосистем Присивашшя у пліоцен-антропогені
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 1996) Кривульченко, Анатолій Іванович; Кривульченко, Анатолий Иванович
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до розв’язування задач на побудову
    (КДПІ ім. О. С. Пушкіна, 1992) Євладенко, Володимир Миколайович; Паращук, Степан Дмитрович; Яременко, Юрій Вікторович
    (uk) Вданих методичних вказівках даються рекомендації щодо розв’язування планіметричних задач на побудову циркулем та лінійкою із застосуванням методу геометричних місць точок, методів геометричних перетворень та алгебраїчного методу Рекомендації до кожної теми містять короткі теоретичні відомості, зразки розв’язування задач із застосуванням вказаного методу, перелік рекомендованих задач і вказівок до розв’язування деяких із них, а ткакож набір самостійних і контрольних робіт. Запропоновані методичні вказівки і вправи можуть бути з успіхом використані як при проведенні практичних занять, самостійних і контрольних робіт на фізико-математичних факультетах при виченні розділу «Геометричні побудови на площині» курсу геометрії, так і для організації самостійної та індивідуальної роботи студентів з цього розділу, а також вчителями і учнями середніх шкіл.