Кафедра дошкільної та початкової освіти

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/53

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Фізичне виховання студентів як складова частина вищої гуманітарної освіти
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2014) Турчак, Анатолій Леонідович; Шевченко, Ольга Володимирівна
    У статті розглядається трикомпонентна структура фізичного виховання студентів вищих педагогічних навчальних закладів як складова частини гуманітарної освіти, перед якою постає завдання сформувати особистість, яка зміцнює власне здоров’я у процесі занять фізичною культурою і спортом. Зміцнення та збереження здоров’я студентів, підвищення рівня їхньої фізичної підготовленості є актуальним завданням, які стоять перед українським суспільством. Для розв’язання цієї складової і важливої проблеми передусім необхідно узгодити спосіб життя студентів із закономірностями оптимального функціонування організму, розробити ефективні засоби впливу на організм, дотримуватися раціонального режиму праці та відпочинку.
  • Ескіз
    Документ
    Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до застосовування інтерактивних технологій у навчанні
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2014) Турчак, Анатолій Леонідович; Шевченко, Ольга Володимирівна
    (uk) У статті розглядається проблема формування готовності майбутніх учителів фізичної культури до застосовування інтерактивних технологій у навчанні. Визначено актуальність проблеми впровадження інтерактивних технологій в навчальний процес факультетів фізичного виховання. З’ясовані основні критерії професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури до застосовування інтерактивних технологій.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення стану готовності випускників факультетів фізичного виховання до застосування інтерактивних методів навчання
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2015) Турчак, Анатолій Леонідович; Шевченко, Ольга Володимирівна
    У статті визначено інструментарій встановлення стану готовності майбутніх учителів фізичної культури до впровадження інтерактивних методів навчання. Визначені педагогічні умови успішного застосування інтерактивних методів навчання у підготовці фахівців педагогічної освіти. Розглянуто поетапне впровадежння взаємозв’язку теорії і практики, інтеграції професійно-орієнтованих дисциплін, диференційованого підходу до методів педагогічного впливу відповідно рівня фахової підгтовки майбутніх випускників факультетів фізичного виховання. Передбачено впровадження у навчальний процес онлайн-довідника під час вивчення дисциплін фахової підготовки.