Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/4

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Ескіз
    Документ
    Залежність вільного варіювання дифтонгів у структурі власних назв від етимології слова (на матеріалі лексикографічних джерел)
    (КОД, 2019) Поліщук, Ганна Віталіївна; Polishchuk, Hanna
    (uk) У статті досліджуються особливості системної вмотивованості вільного фонемного варіювання дифтонгів у фонемному складі власних назв в аспекті південноанглійської та загальноамериканської норм вимови на матеріалі лексикографічних джерел, яка полягає в існуванні тісного зв’язку між варіюванням дифтонгів і такою характеристикою слова як його етимологія. Описано різницю у варіюванні дифтонгів у загальних та власних назвах.
  • Ескіз
    Документ
    До питання про вплив системи мови на варіювання дифтонгів (на матеріалі лексикографічних джерел).
    (2020) Поліщук, Ганна Віталіївна; Polishchuk, Ganna
    (uk) У статті запропоновано основні результати дослідження особливостей системної вмотивованості вільного фонемного варіювання дифтонгів у фонемному складі власних назв в аспекті південноанглійської та загальноамериканської норм вимови на матеріалі лексикографічних джерел, яка полягає в існуванні тісного зв’язку між варіюванням дифтонгів і такими характеристиками слова як його складова, морфемна структур, акцентні характеристики, довжина слова в фонемах, етимологія. За результатами комплексного аналізу системотворчих факторів, які впливають на процес варіювання дифтонгів, автором узагальнено його основні кількісно-якісні особливості.
  • Ескіз
    Документ
    Залежність вільного варіювання дифтонгіву структурі власних назв від фонемної довжини слова (на матеріалі лексикографічних джерел)
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2017) Поліщук, Ганна Віталіївна
    (uk) У статті досліджуються особливості системної вмотивованості вільного фонемного варіювання дифтонгів у фонемному складі власних назв в аспекті південноанглійської та загальноамериканської норм вимови на матеріалі лексикографічних джерел, яка полягає в існуванні тісного зв’язку між варіюванням дифтонгів і такою характеристикою слова як його фонемна довжина. Описано різницю у варіюванні дифтонгів у загальних та власних назвах.
  • Ескіз
    Документ
    Системна вмотивованість вільного варіювання дифтонгів у структурі власних назв: складова структура слова (на матеріалі лексикографічних джерел)
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2014) Поліщук, Ганна Віталіївна
    (uk) У статті досліджуються особливості системної вмотивованості вільного фонемного варіювання дифтонгів у фонемному складі власних назв в аспекті південноанглійської та загальноамериканської норм вимови на матеріалі лексикографічних джерел, яка полягає в існуванні тісного зв’язку між варіюванням дифтонгів і такою характеристикою слова, як його складова структура. Описано різницю у варіюванні дифтонгів у загальних та власних назвах.
  • Ескіз
    Документ
    Системна вмотивованість вільного варіювання дифтонгів у структурі власних назв: акцентна структура слова (на матеріалі лексикографічних джерел)
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2015) Поліщук, Ганна Віталіївна
    (uk) У статті досліджуються особливості системної вмотивованості вільного фонемного варіювання дифтонгів у фонемному складі власних назв в аспекті південноанглійської та загальноамериканської норм вимови на матеріалі лексикографічних джерел, яка полягає в існуванні тісного зв’язку між варіюванням дифтонгів і такою характеристикою слова, як його акцентна структура. Описано різницю у варіюванні дифтонгів у загальних та власних назвах.