Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/4

Переглянути

community.search.results.head

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Ескіз
    Документ
    Використання кінорецензій як навчального ресурсу для вивчення англійської мови
    (2020) Кочубей, Вікторія Юріївна; Kochubei, Viktoriia
    (uk) Стаття присвячена обґрунтуванню доцільності використання інтернет сайтів кіно рецензій для вивчення англійської мови та вироблення навичок критичного мислення. Доведено, що систематична робота з рецензіями дозволяє розвинути вміння розпізнавати способи вираження оцінки та здатність критично ставитись до текстів, відокремлюючи фактичну інформацію від оцінних суджень. На матеріалі сайту-агрегатора “Rotten Tomatoes”, де зібрана інформація про фільми, їх трейлери та рецензії на них, показано способи розширення словникового запасу та тренування когнітивних навичок аналізу. Критичний аналіз рецензій з метою розпізнавання мовленнєвого вираження функцій інформування, оцінювання, переконання та аналізу є також одним із прийомів розвитку критичного мислення.
  • Ескіз
    Документ
    Англійські фразеологізми на позначення частин тіла як елемент культурного коду
    (КОД, 2018) Кочубей, Вікторія Юріївна; Кочубей, Виктория Юрьевна
    (uk) Стаття присвячена аналізу ролі англійських фразеологізмів на позначення частин тіла у формуванні культурного коду. Прояви культури національно детерміновані та найбільш яскраво відображені у фразеологічних зворотах. Автор з'ясовує, як фразеологізми на позначення частин тіла уособлюють таку частину культурного коду, як етнічний характер британців. Незважаючи на універсальність більшості жестів та міміки, є специфічні рухи тіла та обличчя, притаманні представникам певної культури, які, відображені у фразеологізмах, несуть важливу інформацію про окремі риси характеру представників етносу. Матеріалом дослідження слугували фразеологізми, до складу яких входять соматизми head, neck, shoulders, arms, hands, fingers (thumbs) leg, foot, face, eyes, ear(s), nose, mouth, lip(s), відібрані з двох словників — Longman Dictionary of Contemporary English та Oxford Dictionary of English Idioms. Внутрішня форма більшості з фразеологізмів безпосередньо вказує на орган людського тіла, який відповідає певному виду діяльності, особливості сприйняття та поведінки. Описано низку позитивних та негативних рис характеру людини, виражених фразеологізмами на позначення частин тіла. Багато рис характеру людини (як позитивних, так і негативних) не пов’язані безпосередньо лише з роботою одного органу, натомість людина виказує свою справжню натуру через різноманітні рухи тіла, жести та міміку. Такі якості характеру, як уважність, сконцентрованість, вміння тримати себе в руках представлені найбільшою кількістю соматичних ідіом та є значущими для британського етносу.
  • Ескіз
    Документ
    Пауза коливання в англійському мовленні українців
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2011) Кочубей, Вікторія Юріївна
    (uk) Стаття присвячена з’ясуванню особливостей використання паузи коливання як прояву просодичної інтерференції в англійському мовленні українців.
  • Ескіз
    Документ
    Засоби вираження проблематичної модальності в англійському детективному романі
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2014) Кочубей, Вікторія Юріївна
    (uk) У статті розглянуто поняття проблематичної епістемічної модальності як функціонально-семантичної категорії. З’ясовані лексичні та граматичні засоби вираження високої, простої та низької вірогідності в тексті англійського детективного роману А. Конан Дойла «Собака Баскервілів».
  • Ескіз
    Документ
    Засоби вираження категоричної і проблематичної модальності в мовленні британських політиків (на матеріалі телеінтерв’ю)
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2015) Кочубей, Вікторія Юріївна
    (uk) У статті розглянуто засоби репрезентації категоричної та проблематичної епістемічної модальності в інтерв’ю британських політиків. Розкрито механізм зменшення категоричності мовлення шляхом використання засобів простої та проблематичної вірогідності.
  • Ескіз
    Документ
    Модальності в мовленні британських політиків (на матеріалі телеінтерв'ю)
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2015) Кочубей, Вікторія Юріївна
    (uk)У статті розглянуто засоби репрезентації категоричної та проблематичної епістемічної модальності в інтерв’ю британських політиків. Розкрито механізм зменшення категоричності мовлення шляхом використання засобів простої та проблем атичної вірогідності.
  • Ескіз
    Документ
    Вербальні та невербальні засоби вираження сумніву в англійському художньому тексті
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2012) Кочубей, Вікторія Юріївна
    (UA) У статті визначено та описано вербальні й невербальні засоби вираження інтелектуальної емоції сумніву в англійському художньому тексті.
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні підходи до навчання англійської вимови
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2013) Кочубей, Вікторія Юріївна
    У статті розглянуто сучасні підходи до оволодіння правильною англійською вимовою, розкрито суть інтегрованого підходу, з’ясовано переваги та недоліки у використанні комп’ютерних технологій для розвитку слухо-вимовних навичок мовців.