Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/4

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 18
  • Ескіз
    Документ
    Творчий експеримент І. Чендея в повісті «Чорна Сальва»
    (РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2011) Козій, Ольга Борисівна
    (ua) У статті простежуються жанрові особливості повісті І. Чендея “Чорна сальва”. У творі парадоксально переплелися звертання до теми народного горя, нестатків, виявів організованої революційної боротьби, притаманне демократичній літературі, та модерне заглиблення у внутрішній світ людини, діалектика душі на фоні мозаїчної картини світу.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості аквафоносем в україномовних та англомовних поетичних творах
    (РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2011) Козій, Ольга Борисівна
    (uk) У статті здійснено порівняльний аналіз фоносемантичного аспекту передачі звуків води та зображення пейзажів в україномовних та англомовних поетичних творах.
  • Ескіз
    Документ
    Studying the artistic detail (based on Donna Tartt’s novel «The Goldfinch»)
    (РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2021) Kozii, Olha Borysivna; Козій, Ольга Борисівна
    (ua) Роман Донни Тартт «Щиголь» – твір надзвичайно глибокий і багатогранний, що надає широкі можливості аналітичного вивчення. Через дбайливе поводження авторки із художнім часом і простором найдоцільнішим способом дослідження видається аналіз «услід за автором». Стаття присвячена дослідженню художніх деталей у романі, використовуючи аналіз «услід за автором».
  • Ескіз
    Документ
    Читання і аналіз автентичних текстів в процесі вивчення іноземної мови
    (РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2019) Козій, Ольга Борисівна; Козий, Ольга Борисівна; Kozii, Olha Borysivna
    (uk) Важливе місце у системі професійної підготовки вчителя іноземної мови займає лексична компетенція. Успішна професійна діяльність вчителя іноземної мови передбачає володіння значним обсягом лексичного матеріалу та його вільним оперуванням в процесі педагогічної діяльності. В процесі формування професійної лексичної компетенції у ВНЗ цінним джерелом інформації про культуру країни, мова якої вивчається, можуть стати тексти художньої літератури.
  • Ескіз
    Документ
    Образ художника-творця: порівняльний зріз (на матеріалі творів О’Генрі та Дж. Толкієна)
    (КОД, 2019) Козій, Ольга Борисівна; Kozii, Olha
    (uk) Однією з головних рис літературного простору ХХ століття є звернення митців до проблеми створення мистецтва, до особливостей творчого процесу. Стаття є спробою порівняльного аналізу новели О’Генрі «Останній листок» та казки Дж. Толкієна «Листок Ніггля». Вирішенням цієї проблеми є утвердження думки про те, що митцем є не лише той, хто творить, а й той, хто ладен зрозуміти прекрасне. Справжній шедевр живе власним життям, вибудовує світ навколо себе, є життєдайним і життєстверджуючим, перемагає смерть і переростає її межі.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості функціонування засобів експресивного синтаксису у малій прозі Уільяма Фолкнера (дослідження предикативних парантетичних внесень)
    (КОД, 2018) Козій, Ольга Борисівна; Козий, Ольга Борисовна
    (uk) Уільям Фолкнер, один з найвідоміших американських романістів нашого століття, отримав репутацію художника-реаліста і художника-експериментатора. Багато порушень граматичних та логічних норм, які мають місце при використанні предикативних парантетичних внесень, пояснюються прагматичною установкою письменника створити художній аналог усного розмовного мовлення. Цим пояснюється той факт, що сама структура предикативних парантетичних внесень стає прагматично значимою.
  • Ескіз
    Документ
    Проблема сприйняття мистецтва у Романі Д.Тартт «Щиголь»
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2017) Козій, Ольга Борисівна
    (uk) Роман Д.Тартт «Щиголь» став помітною літературною подією 2013 року, коли був удостоєний Пулітцерівської премії. Авторка виявляє себе тонким психологом, майстерно вживаючись у відчуття свого героя, разом із ним мандрує у часі спогадів, відстежує асоціативні зв’язки та духовну спорідненість із твором мистецтва.
  • Ескіз
    Документ
    Studying theoretic english grammar: key problems and the ways of their solution (based on the study of the noun)
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2017) Kozii, Оlhа Bоrysivna; Козій, Ольга Борисівна; Козий, Ольга Борисовна
    (uk): У статті розглядаються шляхи вивчення теоретичних засад граматики англійської мови; вивчаються основні труднощі, з якими стикаються студенти, які до того працювали переважно у сфері практичної граматики; запропоновано систему вправ, які б допомогли встановити зв’язки між теоретичним та практичним аспектом.
  • Ескіз
    Документ
    Інтертекстуальна деміургія: спроба порівняльного аналізу оповідання Дж. Р. Р. Толкієна "Листок Ніггля" та роману М.Булгакова «Майстер і Маргарита»
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2011) Козій, Ольга Борисівна
    (uk) Одним з найяскравіших прикладав інтертекстуального творення є роман М. Булгакова «Майстер та Маргарита». Ця стаття є спробою порівняльного аналізу твору російського письменника і казки Дж. Толкієна «Листок Ніггла», найповніше простежуються особливості деміургійного процесу. Дж. Толкієн у короткій казці оповідає долю генія, в алегоричній формі розкриває його (генія) здібності до створення та перетворення світу.
  • Ескіз
    Документ
    Експресивна графіка як складова мовної гри у казці Л. Керролла «Аліса в Країні Чудес»
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2014) Козій, Ольга Борисівна
    (uk) Стаття присвячена дослідженню графічних стилістичних засобів у казці Л.Керролла «Аліса в Країні Чудес», що є літературним та загальнокультурним феноменом. Його феноменальність полягає у майстерному поєднанні лінгвістичних та позалінгвістичних факторів, котрі творять картину художнього світу казки.