Кафедра інформатики та інформаційних технологій

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/63

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Лабораторний практикум з курсу «Інформаційні інтелектуальні системи»
    (ЦДПУ імені В.Винниченка, 2019) Присяжнюк, Олена Віталіївна; Prysjazhnjuk, Olena
    (ua) Запропоновані лабораторні роботи ставлять своєю метою закріплення теоретичного матеріалу і набуття студентами практичних навичок програмування на мові логічного програмування Пролог (в середовищі Turbo Prolog). Навчально-методичні рекомендації можуть бути використані при організації самостійної роботи студентів. Навчальний посібник призначено для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», а також може бути корисним магістрантам, аспірантам та спеціалістам, які цікавляться питаннями логічного програмування.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості вивчення типів даних при підготовці фахівців з інформатики
    (РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2009) Баранюк, Олександр Филимонович
    (uk) У статті аналізуються традиційні підходи до вивчення типів даних у різних мовах програмування та запропоновано розглядати питання вибору типів даних для побудови інформаційних систем з точки зору ефективності обробки різних типів даних процесором.
  • Ескіз
    Документ
    Використання платформи arduino при вивченні програмування
    (РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2018) Болілий, Василь Олександрович; Болилый, Василий Александрович; Bolilyj, Vasyl; Олійник, Владислав Михайлович; Oliinyk, Vladyslav Mykhailovych
    (ua) Arduino – фізична обчислювальна платформа з відкритим вихідним кодом, заснована на платі та середовищі розробки. Arduino може застосовуватися для розробки самостійних інтерактивних пристроїв або може бути пов’язана з програмою на комп’ютері. Завдяки своїй простоті, доступності та широкому вибору, Arduino використовується в тисячах різних проектах та додатках. Програмне забезпечення Arduino досить гнучке для досвідчених інженерів та програмістів, і в той самий час, просте у використанні для початківців. З Arduino можна працювати, як на Mac, Linux, так і на Windows. В статті розглянуто питання використання платформи Arduino при вивченні основ програмування. Показано переваги використання відкритої платформи Arduino. В роботі аналізуються можливі напрямки поєднання традиційних методів та інноваційних технологій у навчанні програмуванню. Пропонуються варіанти використання програмно-апаратної платформи Arduino. Описуються реальні приклади і задачі, які можна адаптувати для інтерактивної роботи з платформою Arduino.