Кафедра права та правоохоронної діяльності

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/27

Переглянути

community.search.results.head

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Методологічні засади наукового дослідження інституту громадянства в період Української революції
    (2017) Трошкіна, Катерина Євгенівна
    (uk) У статті досліджуються доктринальні підходи науковців до визначення понять "метод наукового пізнання" та "методологія наукового пізнання". Розглянута класифікація методів наукового пізнання. Основна увага зосереджена на характеристиці загальних методів наукового пізнання щодо дослідження основних структурних складників інституту громадянства. Матеріал статті проілюстрований прикладами щодо інституту громадянства за доби УЦР, Української держави, Директорії УНР та ЗУНР.
  • Ескіз
    Документ
    Становлення і розвиток інституту громадянства в період Української революції 1917–1921 рр.
    (Институт уголовного права и прикладной криминологии, 2017) Трошкіна, Катерина Євгенівна
    (uk) Досліджуються загальні та специфічні ознаки громадянства в Українській Народній Республіці, Українській Державі, Українській Народній Республіці доби Директорії, Західноукраїнській Народній Республіці. Розглянута законопроектна та законодавча діяльність національної влади в зазначений період, її структура. Проаналізовані умови набуття українського громадянства за різними законами національної влади та його втрати, обсяг прав громадян. Підкреслюється значущість становлення інституту громадянства для формування України як незалежної держави.
  • Ескіз
    Документ
    Нормативно-правові акти ЗУНР з питань громадянства
    (Полімед-Сервіс, 2017) Трошкіна, Катерина Євгенівна; Troshkina, K. E.
    (uk) Стаття присвячена аналізу основних нормативно-правових актів, прийнятих в період існування ЗУНР, які регулювали основні питання громадянства. Відзначається, що основним законодавчим актом в досліджуваний період був Закон «Про право горожанства на Західній Області Української Народної Республіки» від 8.04.1919 р. Проаналізовані основні положення закону, який здійснював правове регулювання таких важливих аспектів громадянства як умови його набуття; відмови від нього; порядок оформлення громадянства; набуття громадянства державними службовцями та іноземцями. Увагу приділено і підзаконним актам з питань громадянства в період існування ЗУНР.