Кафедра права та правоохоронної діяльності

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/27

Переглянути

community.search.results.head

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Становлення вітчизняної системи шкільної правової освіти: практичний курс правознавства
    (Видавниче підприємство «ЕДЕЛЬВЕЙС», 2013) Рябовол, Лілія Тарасівна
    (uk) У статті викладено результати аналізу навчальних програм курсів «Практичне право» та «Правознавство. Практичний курс»; встановлено підходи, на яких ґрунтується цілевизначення, відбір та структурування змісту, організація навчання курсів; досліджено мету, завдання, зміст та особливості методики їх викладання; визначено роль практичного курсу правознавства для становлення вітчизняної системи шкільної правової освіти.
  • Ескіз
    Документ
    Професійна компетентність учителя правознавства як умова формування правової компетентності учнів
    (ПП Жовтий, 2011) Рябовол, Лілія Тарасівна
    (uk) У статті досліджено сутність поняття професійної компетентності вчителя правознавства. Доведено що професійно компетентний педагог, той, який у цілісній структурі особистості має єдність теоретичної і практичної готовності до професійної діяльності. Визначено поняття правової компетентності учнів у вузькому й широкому розуміннях охарактеризовано її як загально предметну, тобто таку, що виробляється під час вивчення усіх правознавчих предметів в основній та старшій школі Обґрунтовано взаємозв’язок та взаємообумовленість професійної компетентності вчителя правознавства і правової компетентності учнів у процесі навчання правознавства.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості уроку як форми організації компетентнісного навчання правознавства
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2014) Рябовол, Лілія Тарасівна
    (uk) У статті встановлено особливості уроку як форми організації компетентнісного та діяльнісного навчання правознавства; охарактеризовано урок як підсистему цілісної системи навчання правознавства; з’ясовано вимоги і класифіковано уроки правознавства з позицій компетентнісного підходу; визначено специфіку практичного заняття та інтерактивного уроку як форм компетентнісного навчання правознавства. Keywords: